Vidíme víc...

Individuální přístup je pro nás samozřejmostí...

Čerpejte z našich dlouholetých praktických zkušeností. Provedeme analýzu zabezpečení Vašeho majetku od A do Z. Dozvíte se pravý stav věcí...

www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz
www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz
Optimalizace zabezpečení Optimalizace zabezpečení
Optimalizace zabezpečení

Optimalizace zabezpečení je proces, při kterém se porovnávají stávající bezpečnostní prvky s...

Mystery shopping Mystery shopping
Mystery shopping

Nabízíme Vám provedení profesionálního, účelného a prospěšného mystery shoppingu Vaší nebo jiné firmy,...

Bezpečnostní audit Bezpečnostní audit
Bezpečnostní audit

Nabízíme Vám provedení auditu zabezpečení majetku Vaší firmy. Dostanete objektivní obraz o stavu zabezpečení...

CCTV – kamerový systém

CCTV – kamerový systém

CCTV – kamerový systém

V dnešní je lidský faktor stále více nahrazován technikou. Není to pro nás pro lidi sice moc příjemný fakt, nicméně technika dokáže v některých ohledech lidské schopnosti nejen nahradit, ale i značně předčit. V bezpečnosti to platí obzvláště.

Funkční a dobře nastavené CCTV dokáže nahradit strážného. Je mnohem spolehlivější, neboť nespí, nepotřebuje na WC, nepotřebuje odpočinek, nevadí mu špatné počasí, nepotřebuje si přivydělat apod.

Díky tomu, že ceny technologií klesly na přijatelnou úroveň, dokáže CCTV být i mnohem více ekonomické než strážný. Je třeba počítat s investicí do montáže, ale pokud si uvědomíme, že životnost systému je minimálně 5 let, tak CCTV jasně vítězí.

Jeho další podstatnou výhodou je, že máte záznam událostí z celé snímané plochy. Strážný dokáže být jen na jednom místě a jeho interpretace událostí nemusí být přesná.

Díky montáži CCTV lze i vyjednat lepší pojistku, více Optimalizace pojištění.

Co nabízíme:

  • Nejsme montážní firma, ale profesionálně Vám zorganizujeme výběrové řízení tak, abyste dostal přesně to, co potřebujete a za dobrou cenu.
  • Dohlédneme na montáž a provedeme závěrečnou kontrolu, zda je vše podle zadání.
  • Proškolíme Vaše zaměstnance s používání bezpečnostních prvků, vytvoříme směrnice pro jejich užívání atd., aby Váš majetek byl co nejlépe chráněn a byla jasně stanovena odpovědnost jednotlivých uživatelů.

Orientujeme se na trhu a sledujeme novinky. Uvidíte, že naše služby pro Vás budou velkým přínosem a tím, že umíme i jednat o ceně s dodavateli technologií, se Vám naše služby vyplatí.

K tomuto tématu se dá napsat hodně, ale záleží hodně na konkrétních podmínkách, prostorech a předmětu podnikání dané společnosti, takže by nebylo účelné se zde více rozepisovat. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

Proč nás?

Umíme dělat svou práci. Ušetříme Váš čas. Máme analytické schopnosti. Máme nasazení. Nevzdáváme se. Přizpůsobíme se Vám. Jsme diskrétní. Navrhneme optimální způsob řešení. Odstraníme nedostatky. S námi budete postupovat kupředu se zajištěnými zády...

Kontaktujte nás

email:info@recourse.cz
tel.:+420 774 193 654
copyright © 2011 - 2023 recourse.cz