Vidíme víc...

Individuální přístup je pro nás samozřejmostí...

Čerpejte z našich dlouholetých praktických zkušeností. Provedeme analýzu zabezpečení Vašeho majetku od A do Z. Dozvíte se pravý stav věcí...

www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz
www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz
Optimalizace zabezpečení Optimalizace zabezpečení
Optimalizace zabezpečení

Optimalizace zabezpečení je proces, při kterém se porovnávají stávající bezpečnostní prvky s...

Mystery shopping Mystery shopping
Mystery shopping

Nabízíme Vám provedení profesionálního, účelného a prospěšného mystery shoppingu Vaší nebo jiné firmy,...

Bezpečnostní audit Bezpečnostní audit
Bezpečnostní audit

Nabízíme Vám provedení auditu zabezpečení majetku Vaší firmy. Dostanete objektivní obraz o stavu zabezpečení...

Optimalizace pojištění

Optimalizace pojištění

Optimalizace pojištění

Nejsme makléři, takže nenabízíme žádné pojištění. Co nabízíme, jsou naše zkušenosti s pojištěním majetku a řešením pojistných událostí. Není úplně jednoduché se ve všem zorientovat. Všechno se tváří být v pořádku, pojišťovna posílá složenky, Vy platíte. Téměř dokonalá symbióza. Potíž může nastat tehdy, kdy dojde k pojistné události. Můžete se totiž setkat s odpověďmi ve stylu: „ale podle VPP2 tam mělo být takové zabezpečení…“ nebo: „byla tam uložena větší částka, tudíž došlo k podpojištění.

Při uzavírání pojištění je samozřejmě jednou z nejdůležitějších věcí částka, na kterou se pro případ ztrát pojišťujeme. Ve smlouvě jsou vypsány základní podmínky pojištění a dále pak důležitý odkaz na několik druhů pojistných a všeobecných podmínek.

Stejně jako Vy je pojišťovna obchodník, takže má pro řešení pojistných událostí své osvědčené likvidátory, kteří rozhodně nejsou placeni za uhrazení Vaší škody v plném rozsahu.

Co jsme tedy schopni pro Vás udělat:

  • Pomoci Vám při sjednávání pojistné smlouvy.
  • Prostudovat Vaše stávající pojistné smlouvy.
  • Porovnat Vaše stávající pojistné smlouvy se skutečným zabezpečením, uložením apod. majetku a cenin Vaší firmy.
  • Projednat nedostatky nebo nesrovnalosti s Vaší pojišťovnou (příp. s Vaší makléřskou společností).
  • Najít řešení – přesvědčit pojišťovnu k ústupkům.
  • Pokud se nepodaří bod výše – najít optimální doplnění zabezpečení. Viz. Optimalizace zabezpečení.
  • Pomoci při řešení pojistné události.

Nejlepší způsob jak řešit pojistné události je samozřejmě předcházet jim, abyste je řešit nemuseli. K tomu slouží i provedení Bezpečnostního auditu. Nicméně riziko ztráty tady vždy bude, takže nebýt v naší zemi pojištěn se tak trošku rovná hazardu.

Pojištění je pořád jeden z nejlepších způsobů ochrany majetku. Jen je třeba uzavřít takovou pojistnou smlouvu, aby byla opravdu ušitá na Váš vlastní provoz a neplatit za něco, jen tak pro pocit „jsem pojištěn“.

V dnešní době je to v naší zemi složitější o to, že naše Policie nemá tak úplně navrch při vyšetřování krádeží a kriminality (objasněnost krádeží je kolem 8%). Co je podle mé zkušenosti ještě horší, je jejich Policie k zaměstnanecké kriminalitě. Ta je považována za něco, co se týká spíše vnitřní záležitosti firmy. Přitom, jak už jsme zmínili, odhaduje se, že v drtivé většině ztrát způsobených firmám „mají prsty“ vlastní zaměstnanci.

Jsou zde shrnuty jen základní body, nelze více konkretizovat, protože každá firma má svoje specifika a pokud má být optimalizace opravdu efektivní, musí být tzv. „ušita na míru“.

Opravdu to umíme, kontaktujte nás prosím

.
 

Proč nás?

Umíme dělat svou práci. Ušetříme Váš čas. Máme analytické schopnosti. Máme nasazení. Nevzdáváme se. Přizpůsobíme se Vám. Jsme diskrétní. Navrhneme optimální způsob řešení. Odstraníme nedostatky. S námi budete postupovat kupředu se zajištěnými zády...

Kontaktujte nás

email:info@recourse.cz
tel.:+420 774 193 654
copyright © 2011 - 2023 recourse.cz