Vidíme víc...

Individuální přístup je pro nás samozřejmostí...

Čerpejte z našich dlouholetých praktických zkušeností. Provedeme analýzu zabezpečení Vašeho majetku od A do Z. Dozvíte se pravý stav věcí...

www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz
www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz www.recourse.cz
Optimalizace zabezpečení Optimalizace zabezpečení
Optimalizace zabezpečení

Optimalizace zabezpečení je proces, při kterém se porovnávají stávající bezpečnostní prvky s...

Mystery shopping Mystery shopping
Mystery shopping

Nabízíme Vám provedení profesionálního, účelného a prospěšného mystery shoppingu Vaší nebo jiné firmy,...

Bezpečnostní audit Bezpečnostní audit
Bezpečnostní audit

Nabízíme Vám provedení auditu zabezpečení majetku Vaší firmy. Dostanete objektivní obraz o stavu zabezpečení...

Průmyslová špionáž, nekalá soutěž

Průmyslová špionáž, nekalá soutěž

Průmyslová špionáž

Naše legislativa příliš nebrání používání různých odposlechů a monitoringů. Může to být i prospěšné, ale ne tehdy pokud jste zrovna tím, kdo je obětí. Záleží samozřejmě na tom, jak moc je předmět Vašeho podnikání zájmový pro jiné subjekty. Není ale výjimkou, že se v kanceláři vedoucího pracovníka, manažera nalezne funkční odposlouchávací zařízení.

Cena těchto zařízení je dnes velmi nízká a je tedy dostupná téměř každému.

Informací bývá zneužito k vlastnímu užitku nebo k poškození monitorované osoby potažmo firmy.

Nemusí to být jen odposlech, způsobů jak škodit je více. Také existují i záměrně nasazení zaměstnanci za účelem monitoringu a zjišťování informací. Prověrka zaměstnanců.

Obecně není obrana proti „parazitům“ jednoduchá. Záleží vždy na tom, kam až je parazit ochoten zajít a jaké jsou jeho možnosti.

Takováto špionáž se jistě dá klasifikovat jako nekalá soutěž a podle § 44 odst. 1 zákona č. 513/1991 Sb., obchodního zákoníku a lze ji tedy i řešit.

Nejprve však musíte zjistit, jestli jste monitorováni, a pokud ano, tak kdo Vás monitoruje. Proč, to bude pravděpodobně zřejmé poté, co se zjistí to „kdo“.

Parazitování probíhá i jinými způsoby, jako napodobování výrobků, srovnávací reklama atd.

Abyste se mohli účinně bránit a přejít do protiútoku, je nutné zajistit důkazy a přitom „nevyplašit“ parazita. Nebývá to jednoduché a levné, ale je to možné.

Víme jak na to, kontaktujte nás prosím.

 

Proč nás?

Umíme dělat svou práci. Ušetříme Váš čas. Máme analytické schopnosti. Máme nasazení. Nevzdáváme se. Přizpůsobíme se Vám. Jsme diskrétní. Navrhneme optimální způsob řešení. Odstraníme nedostatky. S námi budete postupovat kupředu se zajištěnými zády...

Kontaktujte nás

email:info@recourse.cz
tel.:+420 774 193 654
copyright © 2011 - 2023 recourse.cz